POLİSPORT AKTH 3600

Tenis Kortu Zeminleri İçin Akrilik Tamir Harcı

ÜRÜN TANIMI

Polisport AKTH 3600, yüksek dayanımlı akrilik bağlayıcılı, beton ya da asfalt zeminlerde tamir amaçlı kullanılan akrilik tamir harcıdır.

KULLANIM ALANLARI

  • Polisport AKTH 3600, karışımı tenis kort sisteminin uygulanacağı beton veya asfalt zeminde oluşan çatlak, çökme ve çukur gibi zemin hatalarının tamiri için kullanılır. Tamir edilecek zeminlerde derinlik 0,4-4 cm aralığında olmalıdır.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

  • Kolay uygulanır.

UYGULAMA DETAYLARI

Polisport AKTH 3600 mala yardımıyla uygulanır. Tamirden önce astar olarak AKAS 3000 yüzeye fırça ile sürülmelidir. Bu şekilde astarlanmış yüzey 1 saat kadar kurumaya bırakılmalıdır. Polisport AKTH 3600 karışımı tamir edilecek yüzeye mala yardımıyla dökülür. Tamir edilen alanın etrafındaki Polisport AKTH 3600 kalıntıları temizlenir. Tamir edilen alandaki Polisport AKTH 3600 karışımı kuruduktan sonra 2. kat uygulama için yine astar uygulaması yapılmalıdır.

Sistem Şartları: Polisport AKTH 3600, karışımı tenis kort sisteminin uygulanacağı beton veya asfalt zeminde oluşan çatlak, çökme ve çukur gibi zemin hatalarının tamiri için kullanılır. Tamir edilecek zeminlerde derinlik 0,4-4 cm aralığında olmalıdır.

Yüzey Hazırlığı:  Polisport AKTH 3600, uygulaması için yeni sıcak asfalt yüzeyler minimum 14 gün, yeni beton yüzeyler minimum 28 gün kürünü yapmış olması gerekir.

Yüzey Şartları:  Polisport AKTH 3600’ün uygulandığı yüzeyler mükemmel bir aderans sağlanması amacıyla toz, kalkmış boya tabakaları, yağlı materyaller, kimyasal artıklar ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılmalıdır.

UYGULAMA TALİMATLARI

Karıştırma: Polisport AKTH 3600 ağır devirli bir matkap motoru ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. Karışım 15 dakika içinde kullanılmalıdır.

Ekipmanların Temizliği: Uygulamalarda kullanılan tüm ekipmanlar kurumadan su ile temizlenebilir.

Sağlık ve Güvenlik Bilgileri: Karıştırma ve uygulama işlemlerini yaparken, cildinizi ve gözlerinizi etkilenmekten korumak için lastik eldiven ve iş gözlüğü kullanınız. Özellikle gözler dikkatle korunmalıdır. Gözle temas halinde, yaklaşık 15 dakika süre bol su ile yıkayınız ve hemen bir hekime başvurunuz. Gıda maddelerinden ve çocuklardan uzak tutunuz.

Renk
Gri
Kuruma Süresi
Yaklaşık 24 Saat
Pota Ömrü (Potlife)
Raf ömrü
Uygun depolama koşullarında 15-25˚C sıcaklıklarda üretim tarihinden itibaren 12 aydır.
Uygulama Metodu & Ekipmanlar
Mala yardımı ile uygulanır.
Ambalaj
30kg – 60kg’lık Ambalajlar