POLİSPORT AKSKC 3500

Tenis Kortu Zeminleri İçin Şeffaf Akrilik Vernik

ÜRÜN TANIMI

POLİSPORT AKSKC 3500, şeffaf / renkli, özellikle Polisport AKSKB 3400 üzerine uygulanması için geliştirilmiş tek komponentli bir akrilik verniktir.

KULLANIM ALANLARI

  • POLİSPORT AKSKC 3500 tenis kortları, voleybol ve basketbol sahalarında Polisport AKSKB 3400 üzerine uygulanmak suretiyle yüksek dayanımlı yüzeyler oluşturur. Özellikle yeni kaplanmış zeminlerde çok iyi sonuç verir.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

  • Kolay uygulanır.
  • Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur.
  • Parlaklığını uzun süre muhafaza eder.
  • UV ışınlarından etkilenmez.

UYGULAMA DETAYLARI

POLİSPORT AKSKC 3500, kısa tüylü ruloyla veya fırça zemine ince film halinde uygulanmalıdır. POLİSPORT AKSKC 3500, uygulamasını en az bir kat yapılması tavsiye eder.

Yüzey Hazırlığı: POLİSPORT AKSKC 3500 uygulanacak akrilik yüzeyler kir ve tozlarından arındırılmış olmalı, aderansı zayıflatan yağ ve yağ esaslı materyaller yüzeyden uzaklaştırılmalıdır.

Katlar Arası Bekleme Süresi: POLİSPORT AKSKC 3500, uygulamasında kuruma için katlar arasında en az 3 saat beklenmeli, normal hava koşullarında günde maksimum 2 kat uygulama yapılabilir.

UYGULAMA TALİMATLARI

Karıştırma: Uygulamadan önce karıştırınız.

Ekipmanların Temizliği: Uygulamalarda kullanılan tüm ekipmanlar kurumadan su ile temizlenebilir.

Sağlık ve Güvenlik Bilgileri: Karıştırma ve uygulama işlemlerini yaparken, cildinizi ve gözlerinizi etkilenmekten korumak için lastik eldiven ve iş gözlüğü kullanınız. Özellikle gözler dikkatle korunmalıdır. Gözle temas halinde, yaklaşık 15 dakika süre bol su ile yıkayınız ve hemen bir hekime başvurunuz. Gıda maddelerinden ve çocuklardan uzak tutunuz.

Renk
Şeffaf
Kuruma Süresi
Yaklaşık 24 Saat
Pota Ömrü (Potlife)
Raf ömrü
Uygun depolama koşullarında 15-25˚C sıcaklıklarda üretim tarihinden itibaren 12 aydır.
Uygulama Metodu & Ekipmanlar
Kısa tüylü rulo veya  fırça ile uygulanır.
Ambalaj
30kg – 60kg  Ambalajlar